ZASADY WYSYŁKI ZAMÓWIENIA:

1. Produkty wysyłane są z naszego sklepu za pośrednictwem firmy kurierskiej:
– Raben- wysyłka rzeczy gabarytowych: ( wanny, kabiny ,sauny)
2. Koszt przesyłki kurierskiej ustalany jest w przedziale od 200 do 1000 PLN brutto. Na kwotę składa się rodzaj wysyłanego towaru , a także jego gabaryt. Wysyłamy na terenie całej Polski.
Przy wysyłce za pobraniem do wartości transportu doliczany jest koszt od 25 do 50 PLN jako usługa dodatkowa.
3. Termin realizacji zamówienia to od 2 do 4 dni roboczych. O ewentualnych opóźnieniach informujemy klienta każdorazowo.
4. Firmy kurierskie akceptują płatność do 10 000 zł gotówką. W przypadku zamówienia na kwotę przekraczającą tę wartość zalecana jest wpłata zaliczki.
5. Firmy kurierskie realizują zamówienia tylko w dni robocze tj. od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.
Przy zmianie godziny kierowca kontaktuje się z klientem indywidualnie
6. Realizacja zamówień odbywa się do godziny 12:00 dnia bieżącego. Zamówienia klientów po wspomnianej godzinie realizowane są w dniu następnym. Usługa transportu do klienta stanowi odrębna sprzedaż usługi, na która po jej wykonaniu nie przysługuje prawo do odstąpienia od umowy.
7. Przesyłki zapakowane są w oryginalnym pudełku i dodatkowo zabezpieczone na poczet transportu
8. W przypadku uszkodzenia produktu prosimy o niezwłoczne spisanie protokołu szkody z kurierem z zaznaczeniem w adnotacji , że jest to uszkodzenie włącznie z opakowaniem zewnętrznym. W przypadku odbioru przesyłki niesprawdzonej i z widocznymi defektami transportowymi sprzedający nie ponosi za nie odpowiedzialności.
9. Możliwy odbiór osobisty zamówionego produktu od poniedziałku do piątku w godzinach 9-16. Przy wyborze tej metody transportu nie są doliczane żadne dodatkowe koszty.
10. Zapewniamy transport własnymi pojazdami dostawczymi z góry ustalonymi stawkami : 2 zł netto/km liczone w obie strony tzn. z bazy do klienta i od klienta do bazy*
11. Towar dostarczany jest pod dom. Rozładunek i wniesienie leży po stronie kupującego.
– Kwota transportu ustalana jest każdorazowo poprzez przeliczenie odległości od bazy znajdującej się na ul. Romana Dmowskiego 10 33-100 Tarnów do adresu wskazanego przez zamawiającego przy użyciu powszechnych aplikacji transportowych