MOG-1838 Wanna SPA z hydromasażem ogrodowa 220X220X93CM 1

Jakie jacuzzi wybrać?

W obecnych czasach każdy z nas żyje szybko. Stres związany z rodziną, pracą czy innymi aspektami życia potrafi naprawdę zmęczyć. Ciężko jest się nam zrelaksować po tak ciężkim, długim dniu. Na szczęście jest kilka rozwiązań, które potrafią pomóc nam odprężyć się nawet w najbardziej stresującym czasie. Mowa oczywiście o jacuzzi. Ten domowy sprzęt SPA to świetne rozwiązanie, jeśli masz ochotę na chwilę luksusowego relaksu bez wychodzenia z domu. Na jakie jacuzzi jednak postawić? W tym wpisie postaramy Ci się pomóc w wyborze właściwego urządzenia, które będzie spełniać Twoje oczekiwania.

Duże czy małe jacuzzi?

Rozmiar jest jedną z pierwszych kwestii, które należy wziąć pod uwagę, wybierając odpowiednie jacuzzi. Przede wszystkim warto odpowiedzieć sobie na pytanie, ilu osobom jednocześnie będzie ono służyło. Na rynku znajdziesz bowiem zarówno wanny z hydromasażem, które sprawdzają się w łazienkach czy pokojach kąpielowych, jak i tak zwane jacuzzi ogrodowe. Te pierwsze wykorzystywane są zazwyczaj do kąpieli, drugie z kolei pozwalają na relaks na zewnątrz na przykład z grupą przyjaciół. Musisz więc zadecydować, gdzie umieścisz swoje urządzenie SPA i kto będzie z niego korzystać. Na odprężające chwile solo polecamy małe wanny SPA, które świetnie wpasują się w aranżacje łazienkowe. Relaks całej rodziny zapewnią z kolei jacuzzi w wersji XL – te zazwyczaj mieszczą od 3 do 5 osób.

Funkcje są ważne

Przebywanie w jacuzzi jest przyjemne nie tylko dzięki ciepłej wodzie i łaskoczącym bąbelkom. Na nasze odczucia wpływają przecież także inne aspekty — oświetlenie, dźwięki czy systemy masażu. Wybierając jacuzzi, warto więc zwrócić uwagę także na dodatkowe funkcje poszczególnych modeli. Być może urządzenie SPA będzie Ci służyło jako atrakcja podczas spotkań ze znajomymi – wtedy z pewnością przydadzą Ci się głośniki Bluetooth czy oświetlenie LED. Samotne korzystanie z tego urządzenia również może być jeszcze przyjemniejsze z tego typu dodatkowymi funkcjami. Oczywiście, jacuzzi oferujące klasyczne funkcje hydromasażu gwarantuje równie wysoki poziom odprężenia — wszystko zależy od Twoich preferencji czy upodobań względem tego typu ulepszeń.

Podobne wpisy